Ostatnia aktualizacja: 24.08.2021

Regulamin sklepu
 1. Serwis TINYMC.PL nie jest powiązany z firmą Mojang AB, producentem gry “Minecraft”.
 2. Zakupienie wirtualnej rangi na serwerze nie zwalnia użytkownika z przestrzegania regulaminu.
 3. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędnie uzupełniony formularz płatności w zakładce „Zamówienie” lub przy płatnosci na stronie CashBill.
 4. Korzystanie z naszego sklepu jest dobrowolne. Wszystkie dotacje pieniężne i  złożone są dobrowolnie na rozwój i utrzymywanie serwisu TinyMC.pl.
 5. Oferowane usługi są wirtualnymi przedmiotami, do których przyznajemy dostęp na serwerze TinyMC.pl w grze „MINECRAFT”.
 6. Dokonując płatność, potwierdzasz, że nie będziesz rościł od administracji żadnych odszkodowań. Zwroty nie są możliwe.
 7. Gdy dostarczona usługa jest niezgodna z zamówieniem, użytkownikowi przysługuje prawo do wymiany usługi na nową. W celu wymiany usługi skontaktuj się z nami przez naszego maiila lub discorda.
 8. Usługi realizowane są natychmiast po dokonaniu wpłaty.
 9. Nie ponosimy odpowiedzialności za utracone wirtualne przedmioty na serwerze przez włamania na konto użytkownika.
 10. Wszystkie konta, wirtualne przedmioty, działki na serwerze mogą zostać utracone w przypadku zakończenia projektu lub zresetowania serwera i nie podlegają zwrotowi.
 11. Strona powstała dzięki  MINESTORE.PL
 12. W przypadku problemu z zakupem usługi na sklepie koniecznie skontaktuj się z nami przez naszego maila: kontakt@tinymc.pl lub naszego discorda (tu odpowiadamy najszybciej)
 13. Użytkownik, który zakupi usługę okresową (np. Sponsor 14d itp.) jest zobowiązany do przebywania na serwerze w okresie trwania tej usługi.
 14. Właściciel sklepu jest usługodawcą w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, oraz Administratorem danych osobowych
 15. Dane, które użytkownik podaje na naszej stronie w zakładce „Zamówienie” są używane tylko i wyłącznie do zrealizowania zakupu i ewentualnego kontaktu z klientem w przypadku problemu z płatnością.
 16. W przypadku zablokowania dostępu do serwera dla użytkownika (zbanowania) zakupione usługi przepadają i nie podlegają zwrotowi.
 17. Reklamacje płatności obsługuje firma CashBill S.A [PL].
 18.  Serwis TinyMC.pl nie przekazuje i nie zapisuje żadnych wrażliwych danych graczy.
 19. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowwników
 20. Dostępnymi formami płatności w naszym serwisie są: PaySafeCard, PayPal, Płatność natychmiastowa oraz BLIK obsługiwane przez firmę CashBill.
 21. Usługi oferowane na naszej stronie są własnością serwisu TINYMC.PL a użytkownikowi przyznajemy do nich dostęp.
 22. Firma CashBill S.A [PL] może przetwarzać dane wprowadzane podczas dokonywania zakupu takie jak imię, nazwisko, numer telefonu
 23. Zapisujemy w bazie danych takie informacje jak nick z gry, adres IP, oraz hasło, które jest zaszyfrowane i nikt nie ma do niego dostępu.
 24. Dane są zapisywane w celu weryfikacji użytkownika.  Operatorem serwisu internetowego www.tinymc.pl jest ONALAIN Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 11, 43-300 Bielsko-Biała, Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000854286, REGON 386828375, NIP 9372729819, kapitał zakładowy 10.000zł.

Serwer robiony z ❤

by turbulencja